Aktuality

Výlety v duchu romantiky

Posledných trinásť dní sme vám každý deň prinášali tipy na výlety v Bratislave, kde by ste mohli zažiť romantického Valentína. Veríme, že sme vám pomohli v inšpirácii a dnešný deň bude pre vás a vašu polovičku jedinečný. Najdôležitejšie na tomto dni je, že si ako každý deň počas roka spríjemníme čas s našimi milovanými. Dnes môžeme deň využiť naplno a radi by sme vám pripomenuli kde všade sa môžete dnes vybrať aby tento deň nezostal všedným. Každý deň sme pre vás pripravili článok o návrhoch a dnes ich zosumarizujeme. Okrem toho máme pre vás malé prekvapenie. V rámci našej výzvy #vyletyvduchuromantiy sme si pre vás pripravili malú súťaž.

Valentínska súťaž

Pripravili sme si pre vás prekvapenie. Súťažte s nami o valentínsky set nádherných plechových hrnčekov pre vás a vašu lásku. Stačí tak málo. Zdieľajte s nami fotku z vášho valentínskeho výletu s označením #vyletyvduchuromantiky a hraj o túto krásnu cenu.

Navštívte jeden z našich tipov na výlet a podeľte sa s nami o zážitky. Je to úplne jednoduché zdieľajte s nami fotku s označením #vyletyvduchuromantiky a vyhrajte. Výhercu najkrajšej fotografie vyhlásime 19. 2. 2021 . Tak kam sa dnes vyberiete? Počas posledných 13 dní sme vám priniesli 13 tipov na romantický výlet tak si ich poďme zrekapitulovať.

Naše tipy na výlety

V Bratislave je veľa nádherných miest. Máme vyhliadky, rozhľadne, historické pamiatky, krásne parky a očarujúcu prírodu, ktoré sa oplatí navštíviť. Máte obľúbené miesto, ktoré vám prináša vždy radosť ak sa na neho vrátite a medzi výletmi ste ho nenašli? Radi by sme sa s vami podelili o názory. Ak vám niektoré krásne miesto v našej rubrike chýbalo dajte nám vedieť. Budeme len radi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *