Aktuality

Výlety v duchu romantiky #13

Romantický február

Je to tu. Zajtra je veľký deň pre zaľúbených. Máme pre vás posledný tip na výlet z rubriky #vyletyvduchuromantiky. Navrhli sme vám rôzne tipy na výlety v rámci Bratislavy, kam sa dá zájsť do prírody a na zaujímavé miesta a dnes to vezmeme trošku s nadhľadom. Vydáme sa na romantické miesto, ktoré nesmie vynechať nikto, keď je v Bratislave. Nádherný výhľad, čarovné prostredie a história. Týmto srší pamätník Slavín.

#13

Čarovná atmosféra večerného Slavína

Slavín je turistami obľúbené miesto a väčšinou si jeho obhliadky naplánujú na deň. Ak sa však vyberiete na Slavín večer, zažijete zaujímavú ticho-hlučnú atmosféru mesta. Ak si vezmete so sebou teplý čas a niečo pod zub, určite si Valentína užijete v nádhernom príjemnom prostredí s úžasným výhľadom, pretože toto Slavín ponúka. Či ste ranné vtáča alebo skôr obľubujete večerné udalosti, výhľad zo Slavína je nádherný celý deň. Ráno si môžete užiť nádherný východ slnka, cez deň bratislavské výhľady a večer romantický západ slnka. A práve preto je ideálnym miesto na strávenie Valentína. Na Slavín sa môžete dostať rôznymi cestami. Buď schodmi a uličkami od zastávky SAV, od Hodžovho námestia trolejbusom na Červený kríž a pešo, alebo z Horského parku od kaviarne Horáreň cez ulicu Pažického. Každá jedna rasa má svoje čaro a hlavne keď viete, že sa blížite k dominante.

Boli ste už na Slavíne? Pridajte Vaše fotografické zážitky do komentárov s #vyletyvduchuromantiky. Podeľte sa s nami o krásne výhľady.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *