#rozbaltodnvGastronómia

#rozbaltodnv @ Bar Gril Tenis

Pohľad na aktuálnu situáciu, alebo ako to pomáhame rozbaliť v DNV

Príjemné prostredie bufetu Bar Gril Tenis je už rok prázdne. Pandémia nám vytvára ťažkú skúšku odolnosti, výdrže. Najviac utrpel gastrosektor. Už viac ako rok prevádzky nefungujú v normálnom režime, ľudia navštevujú bary a reštaurácie. Predaj je obmedzený. Mattoni s iniciatívou #rozbalto spodporuje práve gastrosektor. Objednajte si menu, kúpte kávu cez „okienko“ a dajte vedieť, že aj vy pomáhate miestnym podnikateľom vydržať. Každý, kto zdieľa fotografiu s #rozbaltodnv sa automaticky zapojí do súťaže o krásne ceny z Turistickej informačnej kancelárie. Pomôžme si spolu navzájom.

Bar Gril Tenis

#rozbaltodnv @ Bar Gril Tenis

Situácia na Slovensku sa zlepšuje a príjemné počasie pridáva majiteľom prevádzok nádej, že čoskoro opatrenia povolia natoľko aby zákazníci mohli navštevovať ich terasy. Pevne veríme, že sa k tomu blížime a držíme palce našim podnikateľom. Navštívili sme bufet pri Moste Slobody Bar Gril Tenis a porozprávali sme sa s majiteľom Máriom Benáčkom ako zvládajú aktuálnu situáciu.

Myslíte si, že iniciatíva, ktorú spustila spoločnosť Mattoni sa vás týka a dokáže vám pomôcť?

Určite áno.

Záleží vám na každom zákazníkovi a uvítate, ak sa bude o vás písať, hovoriť šíriť povedomie o vašom podniku a sociálnych sieťach?

Samozrejme. Je to veľmi dobrá myšlienka. Každá reklama je dobrá.

Chcete sa priamo zapojiť a motivovať zákazníkov tým, že ponúknete menu, svoj výrobok alebo iné do týždenného losovania?

Určite sa chceme zapojiť. Môžeme ponúknuť napríklad langoše.

Aké sú vaše informácie či skúsenosti z tohto ťažkého obdobia?

Museli sme prepustiť ľudí, ale hneď ako sa situácia vylepši zoberieme ich späť. Sme primárne letná prevádzka, ale najlepšie mesiace pre nás sú práve teraz – marec a apríl. Je to čas, kedy začínajú chodiť okolo turisti a cyklisti. Pokles zákazníkov je citeľný. Dúfame, že sa budú môcť čoskoro otvoriť terasy, teraz máme pokles tržieb oproti bežnej prevádzke o 80% až 90%. Prvé týždne po otvorení zažijeme návštevný boom. Už aby to bolo!

Bar Gril Tenis už netrpezlivo čaká, že sa situácia zlepší. Zatiaľ stále fungujú v súlade s protiepidemiologickými opatreniami a predaj realizujú „cez okienko“. Pomôžme im s ich situáciou a pri prechádzke do prírody sa pri ňom pristavme a objednajte si niečo dobré. A hlavne nezabudnite podporiť aj tento podnik tým, že sa zapojíte do súťaže.

Zdieľajte svoju hotovú objednávku, s #rozbaltodnv, označte podnik a budete zaradení do losovania o krásne ceny. Tak rozbaľme to spolu Devínska!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *