#rozbaltodnvGastronómia

#rozbaltodnv @ TOM´S Burger

Pohľad na aktuálnu situáciu, alebo ako to pomáhame rozbaliť v DNV

Niektoré reštaurácie tu máme roky a niektoré vznikli tesne pred obdobím, ktoré nás trápi už vyše roka. Komplikovaná situácia plná opatrení a obmedzení, ktorá nedovoľuje gastronomickým prevádzkam fungovať v bežnom režime spôsobuje nemalé komplikácie majiteľom i zamestnancom gastrosektora. Mattoni rozbehlo iniciatívu na podporu týchto prevádzok s názvom Rozbaľto. K nápadu sme sa pridali aj my a teraz môžete pomôcť vašim obľúbeným reštauráciám práve vy. Je to jednoduché. Stačí si objednať jedlo, alebo vyzdvihnúť objednávku „pri okienku“, zdieľať jej fotku na sociálnych sieťach s #rozbaltodnv a označiť podnik, v ktorom ste si ju zakúpili. Pomôžete tak prevádzkam a k tomu sa navyše zapojíte do súťaže s Turistickou informačnou kanceláriou Bratislava-Devínska Nová Ves o krásne suveníry.

TOM´S Burger

Sympatickí majitelia reštaurácie s burgrami, manželia Palečkovci, založili svoj biznis na konci roku 2019. Bolo to tesne pred koronou a namiesto radosti z takzvaného „boomu“ prišiel rad opatrení a zákazov, ktorým sa museli prispôsobiť ako každý iný podnik. Mali sme možnosť sa s manželmi stretnúť a porozprávať o aktuálnej situácii.

#rozbaltodnv @ TOM´S Burger
Myslíte si, že iniciatíva, ktorú spustila spoločnosť Mattoni sa vás týka a dokáže vám pomôcť?

Myslíme si, že v aktuálnej situácii je každá pomoc, ktorá by gastro prevádzkam priniesla nových zákazníkov viac než vítaná.  

Záleží vám na každom zákazníkovi a uvítate, ak sa bude o vás písať, hovoriť a šíriť tak povedomie o vašom podniku na sociálnych sieťach?

Samozrejme, každý zákazník je pre nás dôležitý a robíme všetko preto, aby naši zákazníci boli spokojní a prišli znovu. Sociálne siete sú v dnešnej dobe neodmysliteľným nástrojom komunikácie so zákazníkmi. Ak by nám #rozbalto priniesol čo i len jedného zákazníka, super!

Chcete sa priamo zapojiť a motivovať zákazníkov tým, že ponúknete menu, svoj výrobok… do týždenného losovania?

TOM´S Burger

Jasné, radi. 

Chceli by ste doplniť nejaké vlastné informácie či skúsenosti z tohto ťažkého obdobia?

Sme pomerne „nová“ prevádzka. Otvorili sme koncom novembra 2019, v polovici marca 2020 sme museli interiér reštaurácie zatvoriť. Od začiatku sme balili objednávky zákazníkom aj so sebou, takže sme boli v tomto smere celkom dobre pripravení. Začali sme fungovať ako výdajné okienko, pridali sme rozvoz. Aj keď prvé mesiace sme rozviezli možno 1 – 2 objednávky denne. Najväčšiu výzvu pre nás predstavovalo dostať sa do povedomia ľudí v čase, keď bolo všetko zatvorené a nikto nevedel čo čakať.

Držíme palce ako TOM´S Burger, tak aj ostatným prevádzkam naštartovať svoje obraty do pôvodných výšok. Veríme, že postupne aj vplyvom dobrého počasia sa situácia zlepší. Veríme, že budeme môcť veľa podnikov opäť s radosťou navštíviť.

„Naozaj sa musíme zo srdca poďakovať všetkým zákazníkom, ktorí si k nám za posledný rok a pol našli cestu.“ A aj my ďakujeme, že ste tu pre nás a môžeme si vychutnať kvalitné jedlo, vždy keď máme chuť.

Podporte aj vy miestnym podnikateľov a objednajte si jedlo, vyzdvihnite pri okienku, alebo nechajte zaslať domov. Hlavne dajte o tom vedieť, pretože pomáhame nie len s tržbami, ale aj s marketingom prevádzok. Objednajte si, odfoťte, zdieľajte s #rozbaltodnv a označením podniku a vyhrajte krásne ceny v losovaní v Turistickej informačnej kancelárii Bratislava-Devínska Nová Ves.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *