#rozbaltodnvGastronómia

#rozbaltodnv @ Breweria

Pohľad na aktuálnu situáciu, alebo ako to pomáhame rozbaliť v DNV

Príjemné prostredie na začiatku Devínskej Novej Vsi, slnečná terasa, voňavá káva, skvelé jedlo, k tomu rozvoz a bazén. Poznávate to miesto? Správne, myslíme na reštauráciu Breweria. Vybavili sa Vám pekné spomienky? Miesto, kam veľa ľudí rado chodilo hlavne v letnej sezóne na večeru, kávu, alebo len tak. Pandémia zmenila život každému z nás. Podnikanie gastroprevádzok sa zmenilo na rozvozovú službu alebo okienkový predaj. Dnes to pomôžeme rozbaliť v DNV práve Brewerii.

Breweria

Porozprávali sme sa s majiteľom reštaurácie Breweria pánom Fuskom, ktorý si váži prácu svojich zamestnancov a snaží sa ponúkať čo najkvalitnejší servis zákazníkom aj v tomto období, priamo do ich domovov. Rozvoz je na bežnom a každodennom poriadku dnes každej reštaurácie nakoľko sa stále nesmie konzumovať v interiéroch reštaurácii a baroch. Robia to pre nás a preto, lebo vedia, že ich jedlo máme radi.

Myslíte si, že iniciatíva, ktorú spustila spoločnosť Mattoni sa vás týka a dokáže vám pomôcť?

„Každý marketingový plán nás môže podporiť a pomôcť nám.“

Záleží vám na každom zákazníkovi a uvítate, ak sa bude o vás písať, hovoriť šíriť povedomie o vašom podniku a sociálnych sieťach?

„Dnes sa všetko presúva do online priestoru. Je to individuálne. Niekomu to môže priniesť zákazníkov, niekomu nie. Na sociálnych sieťach prebiehajú rôzne diskusie.

Chcete sa priamo zapojiť a motivovať zákazníkov tým, že ponúknete menu, svoj výrobok alebo iné do týždenného losovania?

„Áno, samozrejme. Zapojíme sa.“

Aké sú vaše informácie či skúsenosti z tohto ťažkého obdobia?

„Aj pred koronou sme robili rozvoz, ale nebolo to gro našej prevádzky. Museli sme ju posilniť. Rozvoz jedla síce nie je zárobková činnosť, ale vďaka tomu sme aspoň na nule. Najviac fungujeme v lete. Vďaka našej slnečnej terase a bazénu. Bazén poskytujeme pre uzavreté spoločnosti do 22.00, aby sme nerušili obyvateľov v okolí. Bazén poskytujeme na oslavy, akcie pre rodiny či párty.“

„Pokles tržieb máme značný, ale čo sa dá robiť? Snažíme sa. Musíme akceptovať opatrenia. Vzdorovať sa neoplatí. Dúfame, že sa to zlepší. Koronou sme utrpeli straty všetci. Aj zamestnanci aj majitelia. Chvalabohu som nemusel nikoho prepustiť, ale aj to len vďaka tomu, že moji ľudia mali dostatočnú sebareflexiu a našli si aj iný druh príjmu sami od seba.“

Je citeľné, že kolektív v reštaurácii je zohraní a majú sa radi. Držia spolu, majú medzi sebou úctu a rešpekt a ak je treba pomôcť, pomôžu si.

„Teraz bude mať reštaurácia 10. výročie založenia a väčšina zamestnancov je tu skoro od začiatku, robím všetko preto, aby som si ich udržal. Chápu situáciou a akceptujú zhoršené podmienky.“

Tak teda prajeme aj my všetko najlepšie k výročiu.

Podporme naše podniky v Devínskej Novej Vsi a objednajme si od nich pohostenie. Ak budete svoju hotovú objednávku zdieľať na sociálnych sieťach s #rozbaltoDNV, zapojíte sa do súťaže o krásne ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *