#rozbaltodnvGastronómia

#rozbaltodnv @ Penny Coffea

Pohľad na aktuálnu situáciu gastroslužieb, alebo ako to pomáhame rozbaliť v DNV

Situácia doma aj vo svete je stále komplikovaná, preto sa spoločnosť Mattoni rozhodla podporiť podniky, ktoré ponúkajú gastroslužby. „V reštaurácii ani kaviarni si s kamarátmi, ani rodinou neposedíte, ale dať si niečo dobrého môžete aj tak. Nechajte si zabaliť obľúbené dobroty do krabičky, podporte svoj obľúbený podnik a rozbaľte to spolu online.“

Tak znie kampaň, ktorá beží v plnom prúde a do ktorej sa zapojila aj Turistická informačná kancelária Devínska Nová Ves.

Penny Coffea

Kliknutím na obrázok sa dostanete na facebookovú stránku prevádzky.

Rodinná kaviareň na Mýtnej ulici v historickej budove starej Mýtnice, ktorá sama o sebe dýcha históriou je obľúbenou destináciou nielen obyvateľov Devínskej Novej Vsi, ale aj rôznych okolitých obcí a cezhraničných susedov. Penny Coffea je miesto, kde to „žije“. Bolo tomu tak aspoň za čias, kedy sa nás bytostne nedotýkala pandémia. Porozprávali sme sa majiteľmi prevádzky, konkrétne s Matejom Tarabčíkom, ktorý sa snaží mať na situáciu optimistický pohľad.

Myslíte si, že iniciatíva, ktorú spustila spoločnosť Mattoni sa vás týka a dokáže Vám pomôcť?

Dnešný svet je o sociálnych sieťach. To znamená, že všetko čo je na webe, to určite pomôže.

Záleží vám na každom zákazníkovi a uvítate, ak sa bude o vás písať, hovoriť a šíriť tak povedomie o vašom podniku na sociálnych sieťach?

Áno. Kvôli tomu to robíme.

Chcete sa priamo zapojiť a motivovať zákazníkov tým, že ponúknete menu, svoj výrobok alebo iné do týždenného losovania?

Áno.

Aké sú vaše informácie či skúsenosti z tohto ťažkého obdobia?

Nikdy sa nevzdať! Dobre bude!

Povedal Matej na záver rozhovoru s úsmevom na tvári. Bolo vidno, že odhodlanie, optimizmus a radosť z podnikania človeku vie priniesť veľa sily a dokážu byť inšpiratívne aj pre iných.

Držíme palce a spolu to rozbalíme!

Ako momentálne Penny Coffea funguje?

Penny Coffea aktuálne funguje prostredníctvom okienkového predaja a počas prechádzky do krásnej devínskonovoveskej prírody určite túto kaviareň nezabudnite navštíviť. Cez okienko si môžete zakúpiť lahodnú kávu, alebo rôzne iné produkty.  Nezabudnite aj vy podporiť miestnych podnikateľov. Súťažte s nami o pekné ceny tým, že podporíte podnik na sociálnych sieťach, ktoré ako pán Tarabčík správne podotkol, vedia robiť divy.

Zdieľajte svoju objednávku na sociálnych sieťach s #rozbaltoDNV a zapojte sa do súťaže o krásne ceny z Turistickej informačnej kancelárie a postupne o zaujímavé ceny od našich domácich podnikateľov.

Losujeme každý piatok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *