Podujatia

5 dní naprieč Karpatmi – TRACKLAND TRIP 100

Kedy: 25.-29. august 2021, 10:00

Kde: Trackland, Vajanského nábrežie 9

Cena: 100 ,- €

5 dní naprieč Malými Karpatmi

Máte radi turistiku a výzvy? Tak Trackland trip 100 je práve pre vás. Predstavujeme Vás turistiku v Bratislavskom samosprávnom kraji, kde si na vlastnej koži vyskúšate svoje možnosti. Ak vás neodradí otlak na topánke táto turistická výzva je pre vás.

Trasa sa bude prechádzať v piatich etapách a bude dlhá 100 km. Každý večer odvážlivcov čaká pekné miesto na oddych a prespanie. Jediné čo vám treba je zobrať si stan či spacák, alebo hamak na strome, proste niečo kde prespíte, každý podľa seba. Ostatné potrebné veci na turistiku vám TRACKLAND priblíži vo videu na ich facebookovej stránke prvý augustový týždeň.

Čo účastník dostane v danej hodnote?

Okrem toho všetkého každý účastník dostane štartovací balíček, ktorý bude obsahovať: Tričko s logom akcie, Nalgen 1 L fľašu Trekland, ktorá podporuje výsadbu stromov v Tatrách, Multifunkčnú šatku HAD by Trekland, čelovku PETZL, expedičnú stravu REAL TURMAT, repelent proti hmyzu CAREPLUS.

Okrem štartovacieho balíčka je v cene aj ochutnávka vín s VINÁRSTVOM BAŽALÍK v cieli prvej etapy , stretnutie so zástupcami značiek Petzl, Real Turmat, Devold… nezabudnuteľný zážitok počas 5 dní v horách.

Dôležité pre TRACKLAND TRIP 100

TRACKLAND TRIP 100

– počet účastníkov je samozrejme limitovaný a preto je potrebné sa čo najskôr prihlásiť cez prihlasovací formulár na www.treklandtrip.sk .
– následne bude vystavená faktúra s účastníckym poplatkom 100,-€ (v cene štartovací balíček s produktami, ochutnávka vín s Vinárstvom Bažalík, stretnutie so zástupcami značiek Petzl, Real Turmat, Devold… nezabudnuteľný zážitok počas 5 dní v horách)
– vaše miesto je zarezervované až po uhradení faktúry
– účastníci majú extra zľavu na nákup výbavy pred štartom
– účasť je na vlastnú zodpovednosť
– ďalšie informácie bude TRACKLAND postupne pridávať prihláseným

Chcete poriadny zážitok toto leto? Tak neváhajte a prihláste sa! Určite to bude stáť za to.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *