Tipy na výlety - podeľte sa s nami o zážitky

Septembrový DEVEX – podeľte sa o zážitky

Septembrový DEVEX – podeľte sa o zážitky

Vyplniť dotazník!
Septembrový DEVEX – podeľte sa o zážitky

Tipy na výlety

Začínajúca jeseň. Pár posledných letných dní. Leto sa s nami pomaly lúči. Napriek tomu Slovensko ponúka kopec krásnych miest, kde sa dá vybrať na výlet. V septembrovom čísle sme vám priniesli tipy na výlety do akéhokoľvek počasia. Počas nádherných septembrových dní môžete navštíviť Malkia park či oázu sibírskeho tigra so svojimi deťmi. Nezabudnuteľný zážitok doprajete nie len deťom, ale aj sebe. Máte radšej prechádzky v prírode? Septembrový DEVEX vám ponúka tip na turistiku na Dračí hrádok z 13. storočia. Ak patríte medzi nadšených turistov a alpinistov, tiež by sme vám chceli dať do pozornosti uzáveru turistických chodníkov vo Vysokých Tatrách. Zoznam a dátumy uzávery nájdete na tomto odkaze. Jeseň je tiež typická zberom húb. Ste vášnivý hubár? Dajte nám vedieť kam radi chodíte na huby. Vytvorili sme pre vás anketu na pravej strane stránky. Presne tu.

Ak však turistika nie je nič pre vás a napriek tomu túžite po akcii, odporúčame vám navštíviť Divokú vodu. Na Divokej vode, keď sa už nezvykne kúpať, môžete zažiť kopu adrenalínu. Areál ponúka paintball a možnosť zajazdiť si na štvorkolkách. Nezabudli sme ani na trochu kultúry. Medzi septembrovými tipmi na výlety nájdete aj múzeum Danubiana a Zoya múzeum – ELESKO Wine Park. Romantické a zaujímavé miesta na víkend.

Využili ste tipy na výlety? Septembrový DEVEX – podeľte sa o zážitky.

Využili ste naše tipy na výlety? Kam ste sa vybrali? Ako sa vám výlet páčil? Čo ste zažili? Odporučte výlet, ktorý sa vám páčil aj susedom. Dajte nám vedieť. A nezabudnite, pošlite nám fotky z výletu na emailovú adresu info@tikdnv.sk . Podeľte sa o zážitky. Tie vaše zverejníme v nasledujúcich číslach DEVEXu a na webe TIKu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *