#rozbaltodnvGastronómia

#rozbaltodnv @ Pizzeria Laura´s

Pohľad na aktuálnu situáciu, alebo ako to pomáhame rozbaliť v DNV

Každý gastropodnikateľ má rôzne problémy v tomto období, ale v jednom sú si podobné. Všetkým klesli tržby, nemôžu obsluhovať zákazníkov vo svojich interiéroch a tým, že prešli viacerí len na okienkový predaj, alebo rozvoz utrpeli nemalé finančné straty. Je dôležité dodržiavať protipandemické opatrenia, ale na druhej strane položme si otázku: „Môžeme miestnym reštauráciám pomôcť teraz my?“ Áno samozrejme! Stačí si objednať skvelé jedlo, vyzdvihnúť pri okienku, alebo si ho nechať zaviezť domov. Reštaurácie, ľudovo povedané, „melú z posledného“ a stačí tak málo! Rozbaliť to v DNV!

Pizzeria Laura´s

Stretli sme sa s majiteľkou Pizzerie Laura´s a porozprávali o aktuálnej situácii. Majiteľka reštaurácie Zuzana Janoščáková sa nám zverila so svojimi problémami, ktoré ruka v ruke prichádzajú s opatreniami.

Myslíte si, že iniciatíva, ktorú spustila spoločnosť Mattoni sa vás týka a dokáže vám pomôcť?

Reagujem na túto akciu. V tomto období je každá pomoc dobrá.

Záleží vám na každom zákazníkovi a uvítate, ak sa bude o vás písať, hovoriť a šíriť tak povedomie o vašom podniku na sociálnych sieťach?

Určite! Keď v dobrom, tak áno.

Chcete sa priamo zapojiť a motivovať zákazníkov tým, že ponúknete menu, svoj výrobok… do týždenného losovania?

Môžeme.

Chceli by ste doplniť nejaké vlastné informácie či skúsenosti z tohto ťažkého obdobia?

Našou výhodou je, že máme reštauračné výdajne miesto, takže môžeme fungovať. Štát nám ešte neposlal ani prvú pomoc zo začiatku pandémie, ale dýchame. Ešte žijeme. Naša účtovníčka nám chcela dať odklad na úvery a odklad platieb sociálnej poisťovne. Bohužiaľ nás to v decembri minulého roka aj tak dobehlo. Museli sme sociálnej poisťovni všetko doplatiť, naraz!

Pizzeria Laura´s

Môžeme pomôcť s #rozbalto

Samozrejme môžeme pomôcť podnikom v našom okolí. Stačí ak si objednáte jedlo, kávu, alebo zmrzlinu a uverejníte fotografiu svojej hotovej objednávky na sociálnych sieťach s #rozbaltodnv a označíte reštauráciu, v ktorej ste si ju zakúpili. Zdieľaním sa automaticky zapojíte do súťaže s Turistickou informačnou kanceláriou Devínska Nová Ves o krásne ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *