Aktuality

Národný beh Devín – Bratislava 2023

Jubilejný 75. ročník pretekov TIPOS Národný beh Devín – Bratislava sa tento rok uskutoční v tradičnom aprílovom termíne. Preteky sa budú konať v nedeľu 16. apríla 2023. Podujatie Národný beh Devín – Bratislava si už čo to pamätá. Niekoľko krát bol z rôznych dôvodov prerušený vplyvom vojny, či pandémia. Prvý ročník behu sa uskutočnil v roku 1921 presne 24. apríla.

Bežci! Registrujte sa.

Registrácia na podujatie je už organizátormi spustená cez Predpredaj a však, doména vstupenky mailom neposiela. Predpredaj posiela len informáciu o úspešnej objednávke a svoju úspešnú registráciu si môžete skontrolovať v štartovacej listine na webe usporiadateľa. Prihlásených je už 50 bežcov a vy sa môžete pridať medzi nich. Registrovať sa na podujatie môžete do 11.4. 2023.

Národný beh štartuje pod devínskym bralom

Preteky odštartujú pod Hradom Devín 16. apríla o 10.00 h. . Bežci zdolajú trasu o dĺžke 11,625 km v dvoch kategóriách. Súťaží sa v kategóriách muži a ženy. Vyhodnocovanie absolútnych výsledkov prebehne aj v štyroch vekových kategóriách. Organizátori si pripravili aj kratšiu trasu o dĺžke 2,5 km, ktorá povedie od mosta Lanfranconi k Propelleru. Počet bežcov je ale ohraničený s limitom 5 000 prihlásených. Tak neváhajte a rezervujte si svoje miesto.

Národný beh

Organizátori vyhlásili aj tímový národný beh

V národnom behu organizátori vypísali aj súťaž firemných/podnikových tímov. Podmienkou pre registrovanie tímu je minimálny počet súťažiacich. V tíme vás musí byť najmenej 5 súťažiacich.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *