Podujatia

Už tento piatok sa otvára „Tyršák“

  • Kde: Tyršovo nábrežie
  • Kedy: 14. mája – 26. septembra

Už dnes sa otvára mestská pláž „Tyršák“. Pláž bude pripravená pre každého, kto má rád leňošenie, šport, či zábavu. Tento rok však pláž prinesie veľa noviniek.

Čo nás na Tyršáku čaká tento rok

Organizátor podujatia avizoval niekoľko noviniek na pláži. Pribudne nové ihrisko, pláž bude mať viac zelene a areál obkolesí živý zelený plot. V areáli si budú návštevníci môcť vychutnať rannú kávu, croissant a ranné tréningy jógy. Počas dňa sa bude dať využiť ihrisko na plážový volejbal a pridať sa na bežecké tréningy. Na pláži sa tiež chystajú otvoriť rôzne diskusné sedenia na aktuálne témy a sériu prednášok cestovateľského kina. Aj deti si prídu na svoje v detských ihriskách, zábavných prvkoch, manéže a skákacieho hradu. Sú pripravené aj detské predstavenia pre najmenších.

Tyršák sa otvára s novým festivalom

Organizátor sa aj tento rok chystá podporiť lokálnych umelcov a dizajnérov a preto aj tento rok prináša známy Grape festival pod názvom Grape pod Mostom. Tyršák nám tak prinesie kvalitnú lokálnu hudbu a my si budeme môcť vychutnať tento kultúrny zážitok pod holým nebom. Cez víkend bude na pláži prebiehať Pop-up Urban Market a bude k dispozícii aj food zóna s terasou. Výhodou je, že sa Tyršák rozhodol ísť cestou udržateľnosti a tak na svoju prevádzku bude využívať zelenú energiu. Návštevníkom bude ponúkať produkty na kompostovateľnom riade a požičiavať bude zálohované poháre. Nezabúdajú pri tom ani na zeleň o ktorú sa plánujú starať a pri tom využívať zozbieranú dažďovú vodu.

"Tyršák" sa otvára
Zdroj: FB Tyršák

Sledujte ich facebookovú stránku https://www.facebook.com/tyrsak.sk .

Zdroj: bratislavskenoviny.sk, facebook.com/tyrsak.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *