Zážitky

Splavuj Moravu

Výhľady zo Sandbergu, bicyklom po magistrálach, či Eurovele, turistika v Malých Karpatoch. To všetko už máš za sebou? Máš chuť na niečo iné? Žiadny problém! Uži si pohľad na Devínsku z inej perspektívy. Požičaj si kajak, či kanoe a splavuj Moravu! V Devínskej Novej Vsi sa to dá a ochotní tím zo Splav Moravy ti s tým pomôže. Leto plné zážitkov si môžeš užiť aj v Devínskej Novej Vsi.

Pohľad na Devínsku z inej perspektívy

V Devínskej Novej Vsi to každé leto žije nie len na súši ale aj na vode. Kajak, kanoe, raft, ale aj paddleboard si môžete zapožičať v lodenici SPLAVMORAVY. Stačí si zarezervovať produkt na stránke požičovne, čas a hor sa do prírody. Formulár na rezerváciu nájdete TU.

BIKE eat BOAT

Lodenica ponúka aj zaujímavý zážitkový balík BIKE eat BOAT. Čo všetko zahŕňa? Trasa na bicykli začína pod hradom Devín, odkiaľ vyrazíte po EUROVELE 13 do Vysokej pri Morave. Po ceste sa posilníte aktuálnou ponukou z Berry Farm a dobicyklujete až do Vysokej pri Morave. Tam vás bude čakať tím z lodenice, ktorý vám prevezme bicykle a nalodí vás do objednanej lode. Po krátkej inštruktáži sa budete môcť spustiť prúdom rieky Morava a dopádlovať až k hradu Devín. Na konci vás môže čakať občerstvenie z ríbezľových produktov pre veľkých aj malých nadšencov športu. Tak splavuj Moravu aj toto leto.

Splavuj Moravu
Splavuj Moravu

Požičovňa bicyklov

Bicykel môžeš vziať aj svoj a však ak nemáš môžeš si ho požičať. Či už v Turistickej informačnej kancelárii od pondelka do nedele od 10.00 do 18.00 cez formulár, telefonicky, alebo osobne na Istrijskej 49, alebo v lodenici.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *