Podujatia

Biela noc 2022

Bratislava sa opäť v noci rozžiari. Biela noc 2022 sa bude konať už budúci víkend a spestrí zážitok programom.

  • Kedy: 16.-18.9. 2022
  • Kde: Bratislava

Umelecké objekty podujatia Biela noc 2022

Nazrieť budete môcť na KUVYT, ktorý sa bude nachádzať na Nábreží armádneho generála Ludvíka Svobodu (bývalé PKO), AJ VANA BE na námestí River Parku, arc/sec Lab 3D interaktívnu projekciu v zimnej záhrade SNM, interaktívna produkcia EGO v Novej budove SND a mnoho iného.

Aplikácia vám uľahčí vyhľadávanie objektov

Do vášho telefónu si môžete stiahnuť aplikácia Biela noc, kde sa jednoducho zorientujete. Pozrieť si tak môžete program víkendu, ale aj mapu Bratislavy s umiestnením objektov. Skvelá vec je aj to, že ak zvolíte kliknutím objekt na mape, môžete aplikácii umožniť navigovať vás k cieľu. Okrem toho si rovno môžete zistiť pár informácií o diele. Kde, Kedy bude dielo vystavované a kto je jeho autorom a akú mal myšlienku.

Free ale aj vstupné na podujatie Biela Noc

Podujatie Biela noc je pre návštevníkov z veľkej mieri zadarmo. Objekty inštalované na verejných priestranstvách si môže návštevník pozrieť bezplatne. Biela noc však ponúka aj hodnotný platený program v interiéroch. Na tieto podujatia je možné si zakúpiť samostatné vstupné, alebo BN PASS, permanentku Bielej Noci za 15,- EUR.

Zdroj: Biela noc

Biela noc 2022

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *